Anime Universe
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to Anime Universe! Have fun^__^
 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce crezi despre Hachi?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ce crezi despre Hachi? Empty
MesajSubiect: Ce crezi despre Hachi?   Ce crezi despre Hachi? EmptySam Sept 12, 2009 10:01 pm

Cum spune tilul.
Eu spun ca e un pic prea copilaroasa si nu e gata sa aiba un copil.
Sus In jos
Haruki
Ciupercutza Stearsa
Ciupercutza Stearsa
Haruki


Numarul mesajelor : 15
Varsta : 27
Localizare : orasul ingerilor
Warn :
Ce crezi despre Hachi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce crezi despre Hachi? Right_bar_bleue

Ban :
Ce crezi despre Hachi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce crezi despre Hachi? Right_bar_bleue

Puncte : 19
Data de inscriere : 09/10/2009

Ce crezi despre Hachi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre Hachi?   Ce crezi despre Hachi? EmptyVin Oct 09, 2009 8:49 am

Pai imi place personalitatea ei mai ales ca cam seamana putin cu mine intodeauna indragostita si copilaroasa.
Sus In jos
http://world-magic.wikiforum.ro/forum.htm
Lucy
Admin
Admin
Lucy


Numarul mesajelor : 112
Varsta : 28
Localizare : Marte...
Warn :
Ce crezi despre Hachi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce crezi despre Hachi? Right_bar_bleue

Ban :
Ce crezi despre Hachi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce crezi despre Hachi? Right_bar_bleue

Puncte : 136
Data de inscriere : 21/01/2009

Ce crezi despre Hachi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre Hachi?   Ce crezi despre Hachi? EmptySam Oct 10, 2009 6:37 pm

Hmm...Imi place de Hachi...Practic mie imi placea mai mult de Osaki insa mi-am dat seama ca Hachi e draguta...Nu merita sa aiba un copil cu Takumi dar asta e soarta^^...Se indragostea de toti baietii pentru ca a facut o scoala de ete si o credea pe Nana "tare" deoarece pana acu' n-a mai vazut in viata ei rockeri...Practic daca reluati Nana de la primele episoade veti observa la ce ma refer^^...So...Mie imi place de Hachi...
Sus In jos
https://anime-universe.all-up.com
Takuma Ichijou
Ciupercutza Toanta
Ciupercutza Toanta
Takuma Ichijou


Numarul mesajelor : 4
Varsta : 27
Localizare : Night Class...
Warn :
Ce crezi despre Hachi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce crezi despre Hachi? Right_bar_bleue

Ban :
Ce crezi despre Hachi? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce crezi despre Hachi? Right_bar_bleue

Puncte : 4
Data de inscriere : 14/09/2009

Ce crezi despre Hachi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre Hachi?   Ce crezi despre Hachi? EmptyJoi Oct 15, 2009 5:05 am

De acord cu Criminal.Mind.


Edit by subsemnata: Mey,inteleg c esti frate(In clubul SPAM-istilor) cu fostu' Aidou aka "Vizitato" care a deschis subiectul da' te rog eo din suflet,modifica-ti postul :]Criminal.Mind
Sus In jos
http://vampire-academy.vampire-legend.com/forum.htm
Continut sponsorizat





Ce crezi despre Hachi? Empty
MesajSubiect: Re: Ce crezi despre Hachi?   Ce crezi despre Hachi? Empty

Sus In jos
 
Ce crezi despre Hachi?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Parere despre animeu

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Anime Universe :: Anime+ :: Love :: NANA-
Mergi direct la: